Jump to content
Sign in to follow this  
szonda

LF Hungarian players to create a guild

Recommended Posts

Hey! / Üdv!

ENG:

I'm looking for those players who speak Hungarian and want to join or create a Hungarian guild on the horde side.

If there already a guild for Hungarian speaking players, feel free to inform me about it.

Or if you want to start the first Hungarian guild with me send me a mail to me(Szonda) ingame.

HUN:

Azokat a játékosokat keresem akik Magyarul beszélnek és szeretnének csatlakozni vagy létrehozni egy magyarokat befogadó klánt.

Hogy ha már van ilyen klán a hordánál, akkor nyugodtan tudassátok velem.

Ha velem szeretnéd elkezdeni a magyaroknak szóló klánt, akkor játékon belül postán keresztül írj nekem(Szonda).

Hello 

Jó látni, hogy gyülekeznek a magyarok. Én személy szerint Alliban játszok kb. szerver kezdés óta de sok sikert a guildhez!!!

Üdv!

Eddig mennyi magyarral futottál össze? Valahogy úgy érzem, hogy nem lesz elég ember egy jól működő guildhez...

Sziasztok 🙂 van horda oldalon egy guild de nem nagyon raideznek,beszeltem pár emberrel és alapítunk egy raid kepes guildet,irjatok rám hordában: Drent

On 8/11/2019 at 6:10 AM, drent said:

Sziasztok 🙂 van horda oldalon egy guild de nem nagyon raideznek,beszeltem pár emberrel és alapítunk egy raid kepes guildet,irjatok rám hordában: Drent

Hali guild nevet mondasz? 🙂 mert nemtudom hogy fenn leszel-e mikor én és akkor betudna venni más is ha van rá feljogosultsága.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this